הדפסת מדבקות בליגה אחרת

הדפסת מדבקות בגלילים היא כלי שיווקי ומיתוגי אדיר, שכל עסק יכול למצוא בו שימוש ולהפיק ממנו יתרונות רבים. הדפסת מדבקות בגלילים עם טכנולוגיות מתקדמות שמאפשרות שימוש במגוון חומרים עמידים, איכותיים ובעלי תכונות שונות, הדפסה איכותית ואף חיתוכים צורניים, המדבקות של העסק שלך עומדות להיות סימן ההיכר שלו.

 הדפסת מדבקות בגלילים מעניקות מגוון יתרונות פרקטיים עבור העסק שלך:

– מוצר באיכות גבוהה שנשמר לאורך זמן

– נוחות אחסון 

– מחיר אטרקטיבי 

– כמות מדבקות שנשמרת לאורך זמן 

 

 

הדפסת מדבקות גיל פרינט
הדפסת מדבקות גיל פרינט

פרט ליתרונות בעיצוב המדבקות הללו הן מבחינת ההשבחות והן מבחינת גימורים וחיתוכים שמתאפשרים, החומרים מהן ניתן לייצר מדבקות מעניקים יתרונות ייחודיים לכל סוג.

מעמידות בתנאי חוץ משתנים, טמפרטורות קיצוניות, כימיקלים ועוד, דרך מדבקות עם מידע משתנה שניתן לכתוב עליהן ועד למדבקות שלא ניתן להסירן.

אנחנו בגיל פרינט מומחים בתחום הדפסת מדבקות לכל מטרה שירות מעולה והתאמה אישית

הדפסת מדבקות לכל מטרה

בחירת המדבקות נעשית בהתאם לצורך ולבחירת הלקוח, ולכל צורך עולם הדפוס מציע כיום מגוון פתרונות וסוגי מדבקות.

הנה הסוגים הנפוצים כיום: 

מדבקות פוליפרופילן – אם אתם מאחסנים מוצרים בחדרי קירור והקפאה אלו המדבקות המתאימות ביותר עבורכם. אלו מתאימות גם למוצרים מתחום הטואלטיקה

מדבקות פוליאסטר – ניתן להשתמש במדבקות האלה על כל משטח, ישר או מעוגל, ואף ניתן לקבל אותן בכל גודל שהוא, כיחידות בודדות או בתור מדבקות בגלילים (לסימון מוצרים, ברקודים וכו’). כשמוסיפים לכך את עמידותן הרבה לאורך הזמן גם בתנאי חום ורטיבות קשים, מבינים מדוע הן הפכו לברירת המחדל בענפי תעשייה רבים.

מדבקות נייר – היתרון המשמעותי ביותר של מדבקות נייר הוא המחיר. אלו הן המדבקות הזולות ביותר שתוכלו למצוא וניתן לרכוש אותן על גבי גלילים, כבודדות ובכל גודל או צורה שתרצו. 

מדבקות ויניל – השכבה הדקה שממנה מייצרים מדבקות ויניל, גורמת להן להיות גמישות ואלסטיות במיוחד. הדבר מאפשר להשתמש בהן בתור פתרונות סימון מצוינים בתהליך הייצור. למרות שכבתן הדקה, קשה מאוד לקרוע את המדבקות הללו כך שניתן להשתמש בהן לאורך זמן גם בשימוש חוזר

הדפסת מדבקות בכמות גדולה יכולה לעלות כסף רב אם לא יודעים להתאים את סוג המדבקה לשימוש הרצוי. מומלץ מאוד להתייעץ עם מומחים בהפקות דפוס לפני ההזמנה

מאמרים קשורים הדפסת מדבקות

תפריט נגישות

דברו אתנו בווצאפ