הדפסת ספרים מה נשתנה השנה?

בואו נודה, בימינו, הכל נגיש באינטרנט, אפילו ספרים. הזמינות ואפילו המחיר, מאוד אטרקטיביים, ובכל זאת, משהו חסר.חסר המגע, חסר הרעש והכי הרבה, חסר אותו ריח שמלווה אותנו מילדות.

 חשוב לזכור! הדפסת ספרים היא תהליך חשוב שיש לבצע באופן מקצועי ומחושב. 

עסקים רבים מדפיסים לא מעט כחלק משיווק ופרסום העסק. לעיתים הם נדרשים להפקת דפוס גדולה ומחפשים חברת הפקות דפוס מקצועית ואמינה שניתן לסמוך עליה.  

חשוב לדעת כי קיימים הבדלים מהותיים בין חברות הפקות דפוס בישראל כאשר כל אחת מתמחה בשירותים שונים וברמות גימור מגוונות. 

אם אתם תוהים איך לבחור בית דפוס אספנו עבורכם מספר שאלות שכדאי לשאול כאשר מקבלים את הצעת המחיר הראשונית למוצרי הדפוס שלכם.

הדפסת ספרים שימו לב! 

כאשר אתם מדפיסים ספרים ללא חברת הפקות דפוס מקצועית, עליכם להחליט מספר החלטות חשובות ומשמעותיות שישפיעו על תהליך הדפסת הספר:

צבע הדפוס והעיצוב: עליכם להחליט האם אתם מעוניינים בהדפסה צבעונית, או בהדפסה שחור לבן. עניין זה ישפיע באופן משמעותי על הרושם שהספר ייצור ועל המחיר של הדפסתו.

מספר העמודים: עליכם להחליט מהו מספר העמודים שיכיל הספר. מספר העמודים ישפיע על מחיר הדפסת הספר.

מספר העותקים: בנוסף, יש להחליט מהו מספר העותקים בו אתם מעוניינים. החליטו על מספר העותקים על פי הביקוש לספר והקפידו לא להוציא יותר מדי ספרים מיותרים או להוציא פחות עותקים מהדרוש.

השבחות דפוס: עליכם להחליט אילו השבחות דפוס אתם מעוניינים לשלב בספר שלכם. נפרט על סוגי השבחות הדפוס בהמשך.

סוג הכריכה: אחד מהדברים המשמעותיים ביותר שיש להחליט לגביו כאשר מדפיסים ספר הוא סוג הכריכה. סוג הכריכה ישפיע על מחיר הדפסת הספר ועל הרושם הראשוני שהספר ייצור. 

גודל הספר: עליכם לקבוע מהו גודל הספר הרצוי. מומלץ להתייעץ בעניין זה יחד עם מפיק הדפוס איתו תעבדו.

חשוב לזכור! בחירת מפיק דפוס אצלו תדפיסו את מוצרי הדפוס עבור העסק שלכם חשובה מאוד. בחירה לא נכונה עלולה לגרום לכאבי ראש רבים ובזבוז זמן וכסף. 

על מנת לבצע הפקות דפוס איכותי,  יש לבחור בחברה מקצועית ומנוסה המכירה את התחום ובעלת ניסיון רב בתחום הדפוס. צוות גיל פרינט הפקות דפוס לרשותכם בכל שאלה 

אהבתם? מוזמנים לשתף!

Facebook
LinkedIn