תמיד חלמם להוציא לאור ספר?

סגורים בבית? זה הזמן להגשים חלום ולהוציא את הספר שתמיד חלמתם עליו

בימים אלה של התכנסות ביתית והצטיידות בהמון זמן פנוי, בעקבות ההנחיות וההגבלות של נגיף הקורונה, זה הזמן להתפנות ולהגשים חלומות שמעולם לא היה לנו זמן עבורם קודם. יש לא מעט רעיונות ליצירות, כמו למשל לכתוב, לחבר או לערוך ספר, מכל סוג שהוא.

זה יכול להיות ספר פרוזה, ספר לימודים, ספר עיוני, חיבור תורני, ספר עם טיפים ועצות, הגיגים, מחשבות, שירים ועוד. לא משנה הנושא, העיקר הרצון והתשוקה.

אז אם אתם חושבים להוציא לאור ספר, בין אם עב כרס ובין אם דק גיזרה, תגלו שעם קצת עקביות ניתן להתקדם עם המשימה ולהספיק המון במשך חודשיים ואפילו וחודש ימים (בתקווה שהמשבר וההסגר הכפוי יחלוף במהרה). בסיומה של תקופה מורכבת זו, כאשר כולנו נוכל לשאוף אוויר בחוץ ולחזור לשיגרה, אתם עשויים להחזיק מוצר מוגמר ביד, או לפחות חיבור במצב מתקדם לקראת הדפסה והוצאה לאור.

אז אם אתם מתכוונים לעמוד בעתיד הקרוב מול מפיק הדפוס (אל דאגה, זה יכול להיות גם בטלפון…), כדאי קודם שתשאלו את עצמכם מספר שאלות: 

מהי הכמות המשוערת של העמודים שהספר עשוי להכיל? האם הספר כולו בהדפסה צבעונית או שחור לבן בלבד? האם אתם מעדיפים כריכה קשה, כריכה רכה או כריכה מיוחדת? כמה עותקים דרושים לכם? מה הגודל והפורמט הרצויים? עד כמה אתם רוצים להרשים ומעוניינים בהשבחות מיוחדות?

ככל שתדעו לענות על השאלות הללו, תבואו מוכנים יותר לשלב ההפקה. כמובן שכל החלטה היא נגזרת של עלויות והשקעה.

מאחלים לכם הצלחה בפרויקט והנאה מהדרך ומהמלאכה. יש לכם שאלה? לא בטוחים לגבי כל התשובות? מוזמנים להתייעץ איתנו.

אהבתם? מוזמנים לשתף!

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn