מאמרים

מאמרים בנושא דפוס

עולם הדפוס הוא עולם מרתק שלא מפסיק להתחדש בפתרונות שונים ומגוונים.
במאמרים הבאים ניתן לכם הצצה למה שקורה בענף.

הדפסת מדבקות גיל פרינט
הדפסת מדבקות להדביק איכות לעסקים

מדבקות נראות קטנות ופשוטות ורבים חושבים להזמין לבד הדפסת מדבקות ללא שום בעיה. אך חשוב לדעת שגם הדפסת מדבקות היא עסק למקצוענים. תקראו ותבינו למה.

כאשר מעוניינים להזמין מדבקות מודפסות, חשוב מאוד לוודא את הדברים הבאים מול נותן השירות:

חברה איכותית תדע לספק לכם מדבקות שיעמדו בכל תקני האיכות הבינלאומיים הנדרשים, יחד עם עמידה בכל תקני התעשייה שממנה הוזמנו המדבקות.

קרא עוד »
הדפסת קטלוגים גיל פרינט
הדפסת קטלוגים וכל מה שמסביב

הדפסת קטלוגים הינה פעולת דפוס מקצועית המיועדת לכל אחד ואחת מהיזמים, אנשי העסקים ובעלי המקצוע שביניכם המעוניינים ליצור קטלוג מוצרים ו/או שירותים למטרות פרסום, שיווק וקד”מ.

כמו כן, הפקה והדפסה של קטלוגים מיועדת לצורכי קידום רעיונות ובמקרים מסוימים הדפסת הקטלוגים מתבצעת לצורך יצירת עלוני הדרכה וכדומה.

קרא עוד »
גיל פרינט הפקות דפוס - הדפסת חוברות
הדפסת חוברות מה הקטע?

כיום הדפסת חוברות היא מצרך חיוני לכל עסק הן לפרסום והן למכירות בחנות וכו'.

הדפסת חוברות 2022 היא ממש לא מה שהיה פעם.. ישנם סוגים רבים ושונים של שיטות הדפסה זמינות, והן ממשיכות להתפתח. כל סוג, מתאים לצורך אחר, כלומר עסקים יכולים לבחור בטכניקת הדפסה המדגישה בצורה הטובה ביותר את המוצרים או השירות שלהם למשל.

הנה דוגמה אחת להדפסת חוברות בצורה מודרנית:

קרא עוד »
פרינט -גיל פרינט
פרינט עולם מושגים שלא כל אחד מבין

ישנם גם חומרים מודפסים בסדר גודל שונה לגמרי. אם אלו רולאפים או כרזות פרסום ענק, אם זה תוכניות בנייה המתפרשות על גיליונות ענק ואם זה ביתני תערוכה. כל אותם החומרים, המסמכים והניירת עוברים במדפסת הדפוס ומבחינתינו כולם בעצם אותו דבר ונקראים בשם הכללי מוצרי פרינט

קרא עוד »
הדפסת חוברות גיל פרינט
הדפסת חוברות לעסקים שמבינים שיווק

כאשר מדובר על הדפסת חוברות לעסקים, חשוב לעשות את זה כמו שצריך כמעט בכל חנות של ביגוד או הנעלה ניתן למצוא חוברות קטלוגים שונים אשר מאפשרת לכל לקוח לעיין בה על מנת שידע איזה ביגוד או הנעלה יש בחנות גם אם לא יצליח לראות הכל באופן פיזי בחנות.

קרא עוד »
הדפסת ספרים גיל פרינט
הדפסת ספרים איך עושים את זה כמו שצריך?

רבים שואלים איך מדפיסים ספרים?האם זה מסובך? ובכן זה לא מסובך אך התהליך מורכב ודורש ידע מקצועי.

כדאי לקחת בחשבון גורמים שונים המשפיעים על הנראות הסופית של הספר. סוג הדף לדוגמה הוא משמעותי מאוד עבור חווית הקריאה והנוחות של הספר. דפים מסוגים שונים קולטים את הדיו בצורה שונה ולכן גורמים לטקסט להיראות אחרת. לפני ההדפסה ניתן לבקש הדפסה של מספר דוגמאות על דפים שונים על מנת לראות מה יספק את המראה הסופי הנדרש.

קרא עוד »
אריזות ממותגות 2022 גיל פרינט
אריזות ממותגות 2022

השימוש באריזות ממותגות לעסק רלוונטי כמובן עבור כל סוגי העסקים והארגונים, ממש לא רק הגדולים והעשירים שביניהם, כפי שאולי היה המצב בעבר. כיום, כל בית עסק באשר הוא, גם המתחיל והקטן ביותר, יכול ליהנות מאפשרות זו בזכות עלותה המזערית יחסית.

בנוסף לכך, גם אנשים פרטיים יכולים בהחלט להזמין כמות קטנה יחסית של אריזות קרטון ואריזות ממותגות, למשל עבור חלוקת מתנות לקרוביהם לכבוד מאורע משמח או לכבוד החג, ובפרט עבור אירועים חגיגיים פרטיים (למשל – הענקת בקבוק יין באריזה ממותגת ומעוצבת באופן ייחודי על ידי בעלי השמחה ועורכי האירוע).

קרא עוד »
מחברות ממותגות גיל פרינט
מחברות ממותגות שעושות את העבודה

מחברות ממותגות הן כלי שיווקי נהדר מכמה סיבות: שטח ההדפסה והמיתוג הוא גדול מאוד. גודלה של מחברת הוא איי חמש (15/21) וזה בהחלט גודל שלא קל לפספס כשזה מונח על שולחן וממתין לשימוש.

אפשרויות המיתוג הן בלתי מוגבלות. את עמודי הפנים ניתן להדפיס בשחור לבן או בצבע מלא בהתאם לתקציב כמובן, את הכריכה כמובן שניתן למתג בצבע מלא או בצבע אחד.

קרא עוד »
פרינט גיל פרינט דפוס איכותי
פרינט איכותי ושירות מקצועי

אחת מאבני היסוד של כל עסק הוא השירות ללקוח. פרינט זהו תחום שהשירות ללקוח הוא קריטי ובעיקר לקיחת האחריות שלא הכל הולך כמו שצריך.

חברת פרינט שנותנת שירות מעולה היא ממש נכס לחברות ועסקים הנצרכים מפעם לפעם שירותי פרינט ובעיקר עבודות מורכבות שלא פשוט בכלל לבצע לבד.

קרא עוד »
הדפסת קטלוגים - גיל פרינט
הדפסת קטלוגים -כל מה שצריך לדעת

דבר אחד בטוח הדפסת קטלוגים זה עסק למקצוענים והיו לא מעט בעלי עסקים וחברות שניסו לעשות את התהליך לבד ונחלו אכזבה

הדפסת קטלוגים היא משימה מורכבת מאוד. הקטלוג של העסק למעשה מבדיל אותו מעסקים אחרים, שהרי בסופו של דבר זה מקור ההשוואה של הלקוח.

צריך לדעת מה בדיוק צריך שהרי יש מגוון גדול של קטלוגים בגדלים שונים, עם כריכה גמישה או קשיחה, דפים כמו מנוילנים ועמידים יותר ועוד.

קרא עוד »
הדפסת חוברות גיל פרינט
הדפסת חוברות בשיטת 'עשה זאת בעצמך'

בתחום הדפסת חוברות ובכלל בתחום הדפוס יש חברות ועסקים, שמנסים לחסוך בעלויות ולהזמין הדפסת חוברות ועוד מוצרי דפוס בכוחות עצמם.

למי שממש מתעקש הנה מדריך קצר על מה צריך לחשוב, שניגשים לתהליך של הדפסת חוברות

קרא עוד »
הדפסת ספרים -גיל פרינט
הדפסת ספרים תוך כמה שעות

כל מי שהדפיס פעם ספר או עסק בתחום הדפסת ספרים יודע ש הדפסת ספר מצריכה התעסקות גם במראה החיצוני והפנימו שלו, מעבר למה שכתוב.

ניקח רק מרכיב אחד לדוגמה. כריכת הספר (אפילו לא הדפים עצמם) זה כבר סיפור בפני עצמו .

כריכת הספרים, הוא נושא מורכב המצריך ידע וניסיון של שנים, כזה שיש לחברת גיל פרינט.

קרא עוד »
הדפסת חוברות גיל פרינט
מחברות ממותגות לעסקים גדולים

למרות המהפכה הדיגיטלית, עדיין לא נס ליחן של מחברות ממותגות. עובדה! כולם אוהבים מחברות, וכולם משתמשים בהן, כי אין תחליף לכתיבת רעיונות, הערות או תזכורות במחברת ממותגת או בפנקס מיוחד.

היום ב 2022 התחום השתדרג והשתכלל ויש מגוון אפשרויות להדפסה גם בתוך החוברת או על הכריכה.

קרא עוד »
הדפסת מדבקות גיל פרינט
הדפסת מדבקות לוגו

תתפלאו אבל, גם בשנת 2022 הדפסת מדבקות מתאימה ולעיתים אף נדרשת בלא מעט מצבים, כיאה לסוגים השונים של המדבקות.

זה מתחיל עם מדבקות לסימון מוצרים ותוויות, מצרך מבוקש בכל חנות או רשת שיווק, ונמשך עם מדבקות שנועדו ליידע אחרים לגבי סוג הפריט או האדם שמחזיק בו (מדבקות למחברות בית הספר, למשל).

לעיתים נוצרים בה סדקים, לעיתים נוצרים בה קרעים. כך או כך, מדבקות ויניל שמסירים ומדביקים אותן מחדש אינן שומרות על חזות חדשה ויש לקחת זאת בחשבון

לכן חשוב מאוד לפני התחלת הדפסת מדבקות להתייעץ עם חברה מקצועית להפקות דפוס איכותי

קרא עוד »
הדפסת חוברות גיל פרינט
הדפסת חוברות לכל מטרה

חוברת, היא בעצם ספר דק המחובר בכריכה רכה,הן מהוות פתרון מעולה לעסקים, גופים ציבוריים, מוסדות, אשר מעוניינים להפיק את תכניהם ולהפיצם, בשילוב אלמנט של מיתוג, רצינות, יוקרה וכו'.

הדפסת חוברות מתבצעת בדרך כלל באמצעות הדפסה דיגיטלית. סוגי הנייר הנפוצים אשר משתמשים בהם כיום לצורך הדפסת חוברות הם: נייר מבריק או נייר מאט.

קרא עוד »
הדפסת ספרים גיל פרינט
הדפסת ספרים וסוגי נייר

ראשית חשוב לזכור! הדפסת ספרים איננה דבר שמתבצע מהיום למחר, מדובר על עבודה מורכבת אשר דורשת פעולות הכנה שונות לרבות התאמת צבעים, התאמת גיליונות נייר ועוד. עבודת ההדפסה יכולה להימשך כמה ימים או שבועות ועל כן חשוב מאוד לבחור בבית דפוס שיעמוד בלוח הזמנים.

קרא עוד »
הדפסת חוברות גיל פרינט
הדפסת חוברות עמידות לאורך זמן

באופן כללי חשוב להזכיר שביצוע הדפסת חוברות צריכה להיעשות תוך מחשבה רבה למן תחילה העבודה ועד להדפסה הסופית, על מנת שהחוברת תשיג את מטרתה.
חוברות עסקיות צריכות להיות מעוצבות באופן שישקף את אופי החברה כמו גם את מטרת החוברת.

יש לשקול כמובן את סוג הכריכה על מנת לשמור על חוברת עמידה לאורך זמן בבית ומחוצה לו בכל תנאי מזג האוויר.

קרא עוד »
הדפסת ספרים שלב אחרי שלב

הדפסת ספרים הינה מלאכה מורכבת שמצריכה רמה גבוהה של ידע, מכשור מתאים ודיוק על מנת לקבל ספר באיכות גבוהה.

הציוד החדש, ההבנה והאחריות המקצועית של עובדי בית הדפוס נותן מענה ברמת איכות הגבוהה ביותר שניתן לקבל בתעשייה.

קרא עוד »
הדפסת קטלוגים לחנויות גדולות

הדפסת קטלוגים על מה חשוב להקפיד?

אחידות – הקפידו על סדר וארגון לכל אורך הקטלוג. השתמשו בטקסים קצרים ופונטים ויזואליים

באורך הנכון. חלקו את התמונות לפי נושאים במידת הצורך.

עיצוב נכון של דף שער – דף שער שתופס תשומת לב ויודע כיצד להעביר את המסר הנכון בעין הלקוח.

קרא עוד »
הדפסת מדבקות 2022 גיל פרינט
הדפסת מדבקות 2022

ניתן להשתמש במדבקת ויניל כמה וכמה פעמים. יחד עם זאת, חשוב לקחת בחשבון כי ברגע שמרבים להסיר ולהדביק את המדבקה, שלמותה נפגעת.

לעיתים נוצרים בה סדקים, לעיתים נוצרים בה קרעים. כך או כך, מדבקות ויניל שמסירים ומדביקים אותן מחדש אינן שומרות על חזות חדשה ויש לקחת זאת בחשבון

לכן חשוב מאוד לפני התחלת הדפסת מדבקות להתייעץ עם חברה מקצועית להפקות דפוס איכותי

קרא עוד »
הפקות דפוס עם פיקוח ואחריות גיל פרינט
הפקות דפוס איך מנהלים את זה?

הפיקוח להפקות דפוס דורש מאיתנו היכרות יסודית ומקצועית עם:

טכניקות הדפוס השונות המקובלות כיום בענף בארץ ובעולם, חומרי הגלם השונים הנחוצים להפקת הדפוס, הכרת התכונות הכימיות של מוצרים וריאקציות בין חומרים שונים, מכונות ושיטות הדפוס השונות, ואנשי המקצוע בבתי הדפוס המובילים בארץ.

קרא עוד »
אריזות ממותגות גיל גיפט
אריזות ממותגות מה הסיפור?

היתרונות השיווקיים והמיתוגיים הם ברורים ומובהקים, ופשוט אין היגיון כלכלי בעבודה עם אריזות חלקות ו"רגילות" אשר אינן משמשות במקביל לתפקידן כאריזות גם לצורכי קידום, מיתוג ושיווק העסק

אריזות ממותגות מה התהליך?

אריזות ממותגות נראות פשוטות לייצור אך זה ממש לא כך. תכנון אריזות הוא עניין למקצוענים ודורש לא מעט שלבים.

זה לא משנה אם המדובר בעיצוב אריזות מזון, או עיצוב אריזות קרטון, הכללים מתאימים לעיצוב אריזות למוצרים בכלל.

קרא עוד »
הדפסת ספרים גיל פרינט
הדפסת ספרים האם זה מורכב?

כל מי מכיר את תחום הדפסת ספרים יודע שכדאי מאוד להשקיע קצת יותר ולהדפיס ספר בכריכה קשה. כריכה קשה היא תהליך של איגוד הדפים לצורה הסופית של ספר בעל כריכה קשה הניתנת לשימוש נוח לקריאה

קרא עוד »
הדפסת מדבקות גיל פרינט
הדפסת מדבקות בכמויות גדולות

הדפסת מדבקות בגלילים היא שיטה נהדרת עבור מי שמבקש סדרת מדבקות לייצור מסחרי, להדבקה אוטומטית או סדרתית וכמובן עבור מי שמבקש לחסוך במקום אחסון של מדבקות העסק שלו.

מדבקות בגלילים הן מוצר רב תכליתי, אך כדי להפיק מהן תועלת מרבית, כדאי לבחון למה המדבקות מיועדות, על גבי מה הן יודבקו ומה המסר שהן נועדו להעביר.

קרא עוד »
הדפסת מדבקות גיל פרינט
הדפסת מדבקות בהתאמה אישית

הדפסת מדבקות הייתה ועודנה דרך פשוטה ויעילה לצורך פרסום או קידום של כל בית עסק או של מפלגה בתקופת בחירות – לצורך עריכת הקמפיין התעמולתי שלה.

היא מתאימה גם לכל בית עסק בכל גודל. בין אם מדובר בחברה גדולה ומוכרת ובין אם מדובר בעסק קטן, המדבקות המחולקות לקונים או מודבקים על גבי המוצרים או כל שימוש אחר היכול להיעשות באמצעות סטיקר כולן יעילות ומוצלחות לפרסום ולקידום.

קרא עוד »
אריזות ממותגות לתכשיטים גיל פרינט
אריזות ממותגות לחנויות תכשיטים

השימוש בסוגים שונים ומשונים של אריזות ממותגות לבתי עסק וארגונים הפך נפוץ ואף שגרתי ביותר בתחומי פעילות רבים במהלך השנים האחרונות. הסיבות לכך רבות ושונות, ולפחות חלקן בררות ואחידות על פני אינסוף בתי עסק, תחומים ומגזרים

דמיינו לכם, למשל, מקרה בו הייתם רוכשים טבעת ולאחר מכן מקבלים אותה בשקית פלסטיק. זאת לעומת מקרה אחר בו היא הייתה ארוזה בתוך קופסה יוקרתית ומיוחדת למראה.

קרא עוד »
גיל פרינט הפקות דפוס - הדפסת חוברות
הדפסת חוברות – איך עושים את זה ב-2022?

בשנת 2022 עולם הדפוס כבר משוכלל דיו כדי להפיק חוברות באיכות ובמהירות אך חשוב לדעת איך עושים זאת נכון.

אם אתם עומדים להדפיס חוברת, אתם כנראה כבר בקיאים בתהליכים השונים שהולכים יד ביד עם ההדפסה. אתם צריכים לברר פרטים, להכיר חומרי גלם מהם מדפיסים חוברות, להכין את החוברת לדפוס ועוד.

קרא עוד »
מחברות ממותגות גיל פרינט
מחברות ממותגות מה כל הסיפור?

בעלי עסקים רבים מקדישים בשנים האחרונות מחשבה רבה לתקציב הפרסום שלהם ופונים להפקת מוצרי פרסום לעסק שלהם ובצדק, לקוחות רבים מדווחים כבר שנים על חיבה מסוימת למותק שמפנק אותם באופן קבוע במוצרים פשוטים למשרד, כמו מחברות וקלסרים ממותגים, עם שם העסק שלעיתים הולכים עם הלקוחות שנים רבות והשימוש בהם מסייע רבות למיתוג העסק.

קרא עוד »
מחברות ממותגות - גיל פרינט
מחברות ממותגות – מי צריך את זה?

רבים מהלקוחות המחפשים מוצר פרסומי שיעניק להם חשיפה גדולה ככל האפשר, ובו בעת גם יהיו שימושיים מאוד עבור הלקוח, יבחרו במחברות ממותגות.

מחברות ממותגות הן כלי שיווקי נהדר מכמה סיבות: שטח ההדפסה והמיתוג הוא גדול מאוד.

גודלה של מחברת A5 לדוגמה הוא 15/21 וזה בהחלט גודל שלא קל לפספס כשזה מונח על שולחן וממתין לשימוש.

קרא עוד »
הדפסת עיתונים גיל פרינט
הדפסת עיתונים ומגזינים מה כל כך מסובך?

הדפסת עיתונים ומגזינים, זה נראה די פשוט…הכתבים כותבים, העורך בוחר את הכתבות והתמונות הטובות ומחליט כיצד יסודר העיתון ומה ישאר מחוץ לגיליון.

מומחי לשון שנקראים מגיהים עוברים על הכתבות ומתקנים את שגיאות הכתיב והניסוח שבהן.
עתה יושבים האנשים שעורכים את העיתון מבחינה גרפית ומעמדים את עמודי העיתון על מסך המחשב.

קרא עוד »
הדפסת חוברות - גיל פרינט
הדפסת חוברות – תתחילו לחשוב על סוג הנייר

לאחרונה ניכר כי לא מעט עסקים ואנשים פרטיים משתמשים בשירותי דפוס שונים. כיום, יש מבחר סוגי ניירות להדפסה, כמו גם טונרים ייחודיים, כך שניתן להדפיס הדפסות מסוגים שונים באיכות גבוהה. סוגי הנייר נבדלים בכמה אלמנטים: משקל, עובי, תהליכי העיבוד ורכיבי הנייר. סוג הנייר שתבחרו ישפיע על ההדפסה. מתכננים להדפיס אלמנט מסוים? כדאי להכיר את סוגי הניירות האופציונליים.

קרא עוד »
הדפסת ספרים גיל פרינט
הדפסת ספרים 3 טיפים מועילים

הדפסת ספרים הוא תהליך שקיים כבר אלפי שנים. זה היה אחד הדברים הראשונים שהאנושות הבינה איך לעשות. הטכנולוגיה השתנתה עם הזמן, אבל היסודות לא השתנו.
ההיסטוריה של הדפסת ספרים התחילה בעצם בהמצאת הכתב הנייד בסין. הסינים היו הראשונים שהמציאו סוג מטלטלין והשתמשו בו להדפסת ספרים.

קרא עוד »
פרינט איכותי - גיל פרינט
פרינט לעסקים שרוצים להתקדם

בתי הדפוס הגדולים בישראל, מציעים את שתי שיטות ההדפסה, והם מצוידים במכונות המתקדמות בעולם.

בין אם לצרכים פרטיים ובין אם לצרכים עסקיים, הדפסת מוצרי פרינט באיכות גבוהה היא בגדר חובה והיא שירות שקשה לוותר עליו.

בעידן של היום, עם המדפסות המשוכללות והטכנולוגיות המתקדמות, ניתן ליהנות מפתרונות דפוס בהתאמה מלאה ומבלי להתפשר על דבר.

קרא עוד »
הדפסת חוברות - גיל פרינט
הדפסת חוברות בתקופת הקורונה

משבר הקורונה היכה קשות במשק וחתך את ההכנסות של כלי התקשורת מפרסום במאות מיליוני שקלים.

לא מעט ענפים נפגעו במקום הרביעי בהיקף הפגיעה –תחום הפרינט.

אך הדפסת חוברות היא מוצר מבוקש גם למוסדות לימודיים ובכלל בעסקים וגם ב 2021 המשיכו וממשיכים להדפיס חוברות כל הזמן…

קרא עוד »
הדפסת פליירים - גיל פרינט
הדפסת פליירים להפצה ישירה

הדפסת פליירים, היא שיטה חסכונית ויעילה וחברות ההפצה מבצעות חלוקת עלונים בתיבות דואר, או מסירה אישית של פלייר לידיים של כל בן אדם שעובר ברחוב.

הדפסה כזאת של פליירים נעשית בדרך כלל בכמויות גדולות, החל מכמה אלפי פליירים ומעלה ועל כן הם יודפסו בדרך כלל על נייר זול, כדי להוזיל את עלות ההדפסה והפקת הפליירים.

קרא עוד »
הדפסת קטלוגים - גיל פרינט
הדפסת קטלוגים למי זה מתאים?

הדפסת קטלוגים מעוצבים מיושמת כיום בשתי שיטות דפוס עיקריות, האחת ידועה בשם דפוס אופסט והיא מיועדת לצרכי הדפסת קטלוגים בכמויות גדולות, והשנייה, שיטת הדפוס הדיגיטלי המיועדת בעיקר לצורכי הדפסת קטלוגים בכמויות קטנות ומשתנות של עשרות עד מאות יחידות.

קרא עוד »
הדפסת חוברות גיל פרינט
הדפסת חוברות עמידות במים

הדפסת חוברות היא לא דבר פשוט, זה מצריך ידע וניסיון קודם מאחר והחוברת נפרשת על פני מספר עמודים ולרוב מודפסת משני צידי הדף.

לשם הדפסה של חוברת, יש לבצע עימוד מיוחד דרכו ניתן לבצע הידוק וקיפול שיאפשר לדפדף בעמודים בסדר רציף ואחיד.

קרא עוד »
דפוס איכותי גיל פרינט
דפוס איכותי ועבודת למינציה

בשוק יש מכונות למינציה רבות ושונות. המכונות מאופיינות במס' מאפיינים כגון מידת הנייר, האם המכונה כוללת הזנה ידנית או אוטומטית, האם יש במכונה חיתוך אוטומטי, קצב המכונה, הספק המכונה ועוד…

קרא עוד »
אריזות ממותגות - גיל פרינט
אריזות ממותגות – הרבה מעבר לקופסה

באמצעות אריזות ממותגות ניתן להציג את בית העסק ונתונים שונים שברצונו להציג לציבור הרחב, למתג את המוצרים הספציפיים כמשתייכים לקו הייצור של אותו בית עסק ולהכניס לתודעתם של הצרכנים תדמית חיובית של אותו בית עסק.

כיום ניתן כאמור ליצור אריזות קרטון ממותגות בכל גודל וצורה ומסוגים שונים של קרטונים. התהליך עצמו, הן של עיצוב האריזה והן של מיתוגה, אינו אמור לקחת יותר מדי זמן ועלותו אינה גבוהה בהשוואה לתהליכים דומים בעבר.

קרא עוד »
הדפסת חוברות גיל פרינט
הדפסת קטלוגים באיכות גבוהה

הדפסת קטלוגים הינה פעולת דפוס מקצועית המיועדת לכל אחד ואחת מהיזמים, אנשי העסקים ובעלי המקצוע שביניכם המעוניינים ליצור קטלוג מוצרים ו/או שירותים למטרות פרסום, שיווק וקד"מ. כמו כן, הפקה והדפסה של קטלוגים מיועדת לצורכי קידום רעיונות ובמקרים מסוימים הדפסת קטלוגים מתבצעת לצורך יצירת עלוני הדרכה וכדומה.

קרא עוד »
אריזות ממותגות גיל פרינט
אריזות ממותגות – אדריכלות בדפוס

שוב מאוד להשקיע ברמת האריזה של המוצר הכולל את עיצובו, איכותו, חוזקו, צורתו ומגעו – דברים אלו פוגשים את הצרכנים בחוויה, חוויה ראשונית ופיזית משפיעה רבות על החלטתו של הצרכן הפוטנציאלי.

איך מעצבים אריזות ממותגות?

קרא עוד »
הדפסת חוברות גיל פרינט
הדפסת חוברות עם שירות VIP

הדפסת חוברות עם שירות VIP

לפני השירות יש כמובן את עניין המחיר…חשוב לדעת כמה עולה להדפיס חוברת?

חוברות רבות מודפסות במהלך כל יום לפי נושאים שונים ודרישות שונות של כל מיני לקוחות מהמגזר הפרטי ועד המגזר העסקי. הדפסת חוברות יכולה לקרות בצורה סיטונאית בכמויות גדולות מאוד או הדפסה בכמות קטנה לשימושים פרטיים בתוך חברה מסוימת ולא להפצה לציבור הרחב.

קרא עוד »
הדפסת חוברות גיל פרינט
הדפסת חוברות – כך תעשו את זה נכון

הדפסת חוברות היא לא דבר פשוט, זה מצריך ידע וניסיון קודם מאחר והחוברת נפרשת על פני מספר עמודים ולרוב מודפסת משני צידי הדף. לשם הדפסה של חוברת, יש לבצע עימוד מיוחד דרכו ניתן לבצע הידוק וקיפול שיאפשר לדפדף בעמודים בסדר רציף ואחיד.

קרא עוד »

דברו אתנו בווצאפ