מאמרים

מאמרים בנושא דפוס

עולם הדפוס הוא עולם מרתק שלא מפסיק להתחדש בפתרונות שונים ומגוונים.
במאמרים הבאים ניתן לכם הצצה למה שקורה בענף.

הדפסת חוברות גיל פרינט
הדפסת חוברות עמידות במים

הדפסת חוברות היא לא דבר פשוט, זה מצריך ידע וניסיון קודם מאחר והחוברת נפרשת על פני מספר עמודים ולרוב מודפסת משני צידי הדף.

לשם הדפסה של חוברת, יש לבצע עימוד מיוחד דרכו ניתן לבצע הידוק וקיפול שיאפשר לדפדף בעמודים בסדר רציף ואחיד.

קרא עוד »
דפוס איכותי גיל פרינט
דפוס איכותי ועבודת למינציה

בשוק יש מכונות למינציה רבות ושונות. המכונות מאופיינות במס' מאפיינים כגון מידת הנייר, האם המכונה כוללת הזנה ידנית או אוטומטית, האם יש במכונה חיתוך אוטומטי, קצב המכונה, הספק המכונה ועוד…

קרא עוד »
אריזות ממותגות - גיל פרינט
אריזות ממותגות – הרבה מעבר לקופסה

באמצעות אריזות ממותגות ניתן להציג את בית העסק ונתונים שונים שברצונו להציג לציבור הרחב, למתג את המוצרים הספציפיים כמשתייכים לקו הייצור של אותו בית עסק ולהכניס לתודעתם של הצרכנים תדמית חיובית של אותו בית עסק.

כיום ניתן כאמור ליצור אריזות קרטון ממותגות בכל גודל וצורה ומסוגים שונים של קרטונים. התהליך עצמו, הן של עיצוב האריזה והן של מיתוגה, אינו אמור לקחת יותר מדי זמן ועלותו אינה גבוהה בהשוואה לתהליכים דומים בעבר.

קרא עוד »
אריזות ממותגות גיל פרינט
אריזות ממותגות – אדריכלות בדפוס

שוב מאוד להשקיע ברמת האריזה של המוצר הכולל את עיצובו, איכותו, חוזקו, צורתו ומגעו – דברים אלו פוגשים את הצרכנים בחוויה, חוויה ראשונית ופיזית משפיעה רבות על החלטתו של הצרכן הפוטנציאלי.

איך מעצבים אריזות ממותגות?

קרא עוד »
הדפסת חוברות גיל פרינט
הדפסת חוברות עם שירות VIP

הדפסת חוברות עם שירות VIP

לפני השירות יש כמובן את עניין המחיר…חשוב לדעת כמה עולה להדפיס חוברת?

חוברות רבות מודפסות במהלך כל יום לפי נושאים שונים ודרישות שונות של כל מיני לקוחות מהמגזר הפרטי ועד המגזר העסקי. הדפסת חוברות יכולה לקרות בצורה סיטונאית בכמויות גדולות מאוד או הדפסה בכמות קטנה לשימושים פרטיים בתוך חברה מסוימת ולא להפצה לציבור הרחב.

קרא עוד »
הדפסת חוברות גיל פרינט
הדפסת חוברות – כך תעשו את זה נכון

הדפסת חוברות היא לא דבר פשוט, זה מצריך ידע וניסיון קודם מאחר והחוברת נפרשת על פני מספר עמודים ולרוב מודפסת משני צידי הדף. לשם הדפסה של חוברת, יש לבצע עימוד מיוחד דרכו ניתן לבצע הידוק וקיפול שיאפשר לדפדף בעמודים בסדר רציף ואחיד.

קרא עוד »
הדפסת פוסטים 2021 גיל פרינט
הדפסת פוסטרים לכרזות

הדפסת פוסטרים והדבקתם על הלוחות או בריכוזים מסוימים, הוא שלב חשוב וקריטי בקמפיינים של פרסום רחוב, אבל הוא לחלוטין לא השלב היחיד. לצורך יצירת האימפקט הפרסומי המיטבי לעסק שלכם.

קרא עוד »
הדפסת פוסטרים 2021 גיל פרינט
הדפסת פוסטרים 2021

הדפסת פוסטרים מלווה אותנו כבר מספר עשורים והיא משמשת ככלי פרסומי מצוין אותו אפשר לתלות ברחובות על גבי לוחות מודעות, עמודים דלתות ועוד. על מנת להיעזר בצוות מקצועי אשר יסייע לכם לעצב את הפוסטר ולהדפיסו באיכות הגבוהה ביותר

קרא עוד »
הדפסת ספרים גיל פרינט
הדפסת ספרים ללא תקלות?

הדפסת ספרים מה כבר יכול להיות?לא כולם יודעים אך גם בתחום הדפסת ספרים עלולות להתרחש לא מעט תקלות כגון:עובי שדרה לא תואם למס' העמודים ועוד…רוצים לדעת עוד? המשיכו לקרוא

קרא עוד »
הדפסת ספרים - גיל פרינט
הדפסת ספרים האם זה מורכב?

הדפסת ספרים אינה פעולה של מה בכך והיא מיועדת למקצוענים בלבד, וזאת, מכיוון שהיא כוללת הרבה מאוד פרטים חשובים כגון: העימוד, הפונט, סוג הנייר ואפילו גודל הדף.

קרא עוד »
הדפסת חוברות - גיל פרינט הפקות דפוס איכותי
הדפסת חוברות ממה זה מורכב?

אמנם הדפסת חוברות זה נשמע פשוט אך מי שבקיא ברזי הדפוס יודע שיש הפקות של חוברות המצריכות ידע רב ובעיקר נסיון מקצועי בתחום הדפוס. אז פעם אחת ולתמיד ממה מורכבת הדפסת חוברת?

קרא עוד »
דפוס איכותי איך מתמחרים? - גיל פרינט
דפוס איכותי איך מתמחרים?

כשמדברים על תמחור של עבודות דפוס איכותי ומקצועי יש כמה פרמטרים שקובעים את המחיר. כמובן שאחד הפרמטרים העיקריים בקביעת המחיר הוא הכמות. ברור שהזמנת 100 אלף חוברות לא יעלו כמו 10 יחידות כשהמחיר הוא כמובן לפי יחידה.

קרא עוד »
אריזות ממותגות בטכנולוגיה מתקדמת - גיל פרינט
אריזות ממותגות בטכנולוגיה מתקדמת

למה עסקים צריכים אריזות ממותגות וקופסאות?

ובכן יש מגוון רחב של שימושים כגון: אריזות למשלוחי אוכל,אריזות למשלוחים באתרי אינטרנט / קרטונים, אריזות מתנה, מוצרים ארוזים מראש כמו בקבוק יין יוקרתי ועוד.

קרא עוד »
הדפסת חוברות לסטודנטים - גיל פרינט
הדפסת חוברות לסטודנטים

כל מי שהיה סטודנט באוניברסיטה מכיר את הצורך במגוון מוצרי דפוס. מוסדות הלימוד מזמינים מדי שנה כמות גדולה ביותר של מוצרי דפוס כגון: ספרים, חוברות, חומרי לימוד ועוד.

קרא עוד »
חברת הפקות דפוס ובית דפוס - גיל פרינט
חברת הפקות דפוס ובית דפוס הילכו יחדיו?

גם חברה ותיקה ומובילה בתחום, תמיד חושבת על מהלכים לשיפור ושדרוג השירות ללקוחות. גם לאחר שנים רבות בתחום הפקות דפוס וקשרים עם מיטב בתי הדפוס בארץ, זה לא אותו דבר כמו מיזוג עם בית דפוס איכותי הפועל כחלק מהחברה.

קרא עוד »
הדפסת חוברות גיל פרינט
הדפסת חוברות בקליק

הדפסת חוברות צריכה להיעשות תוך מחשבה רבה למן תחילה העבודה ועד להדפסה הסופית, על מנת שהחוברת תשיג את מטרתה. חוברות עסקיות צריכות להיות מעוצבות באופן שישקף את אופי החברה כמו גם את מרת החוברת.

קרא עוד »
הפקות דפוס -גיל פרינט
דפוס איכותי וציוד דפוס מתקדם

מכונת דפוס היא בעצם מכשיר מכני ליצירת לחץ בין משטח צבוע, לוח הדפסה, כנגד המדיה שעליה ברצוננו להדפיס (כמו למשל נייר, חולצה, שקית פלסטיק), פעולה זו תיצור העברה של הדמות, מהמקור, אל שטח ההדפסה על המדיה הנבחרת

קרא עוד »
הפקות דפוס -גיל פרינט
תכנון נכון של הפקות דפוס איכותי

הרבה דיו עבר במכונות הדפוס, מרגע המצאתו, בגלגולו המודרני לפני קרוב ל-600 ועד היום. דפוס הוא עולם מרתק המקפל בתוכו לא מעט ידע מקצועי. למי שאינו בקיא בתחום הוא עלול להיות מעט מבלבל. מה צריך לדעת לפני שמבצעים הפקות דפוס ?

קרא עוד »
חברת הפקות דפוס גיל פרינט
איך בוחרים חברת הפקות דפוס?

בחירת מפיק דפוס אצלו תדפיסו את מוצרי הדפוס עבור העסק שלכם חשובה מאוד. בחירה לא נכונה עלולה לגרום לכאבי ראש רבים ובזבוז זמן וכסף. על מנת לבצע הפקות דפוס איכותי, יש לבחור בחברה מקצועית ומנוסה המכירה את התחום ובעלת ניסיון רב בתחום הדפוס.

קרא עוד »
הדפסת חוברות גיל פרינט
הדפסת חוברות התאמת סוג הכריכה

בשוק קיימים מספר שיטות לכריכת חוברות. וחשוב להתאים לכל סוג חוברת את הכריכה המתאימה לה. לדוגמה: סביר מאוד שסטודנט או מרצה לא צריכים להשקיע המון כסף ומספיק להם להדפיס חוברות פשוטות יחסית בעלות כיסוי ספירלה, לעומת זאת, עסק המשדר יוקרה יידרש לחוברת קטלוג מעוצב וכרוך בסטייל יוקרתי

קרא עוד »
הדפסת חוברות גיל פרינט
הדפסת חוברות מה צריך לדעת לפני?

ניתן להדפיס חוברות במגוון שיטות ודרכים, כולל גם דרך בתי דפוס מתקדמים. לפני שמתחילים בהדפסה חשוב לבחור בחומרי גלם איכותיים כגון דיו ונייר וכדומה. איכות החומרים תשפיע באופן ישיר ואוטומטי על איכות מוצרי הדפוס ועל רמת הגימור בסוף התהליך.

קרא עוד »
גיל פרינט דפוס איכותי
דפוס איכותי במחירים מפתיעים

בישראל פועלים כיום למעלה מ-1,000 בתי דפוס, כאשר 85% מהם מוגדרים קטנים ובינוניים, שהמחזור השנתי שלהם מגיע עד חמישה מיליון שקלים. אנשים שלא בקיאים בתחום חושבים לתומם שכל בתי הדפוס יודעים לבצע את כל עבודות הדפוס, אך לא תמיד זה כך

קרא עוד »
דפוס איכותי - גיל פרינט
מושגים בתחום של הפקות דפוס

מי לא מכיר את העולם הנסתר של טיפולי רכב, מודיעים לך שצריך לשלם סכומי עתק על טיפולים של חלקי הרכב השונים ותקלות שמעולם לא שמעת. נכנסתם פעם לבית דפוס ורוב המילים היו זרות לכם? ברור! לא כולם בקיאים בעולם המושגים והז'רגון המקצועי של התחום הזה.

קרא עוד »
הדפסת חוברות גיל פרינט
הדפסת חוברות בצורה מקצועית

הדפסת חוברות בצורה מקצועית הדפסת חוברות הן אחת הדרכים החשובות ויעילות שעושים עסקים  על מנת לקדם את המוצרים או השירותים שלהם. החוברות ושאר חומרי ההדפסה בתחום הקד"מ, יכולים לשמש כמהלך

קרא עוד »
שיטות חדשניות לדפוס איכותי במיוחד
דפוס איכותי ב- 2020

דפוס איכותי ב- 2020 למרות התחזיות הקודרות באשר לעתיד הדפוס בעידן הדיגיטלי, נראה שענף הדפוס מחזיק מעמד ואף מתאים עצמו לעולם הטכנולוגי והמודרני. נכון שאפשר לשלוח כמעט כל דבר במייל

קרא עוד »
דפוס איכותי גיל פרינט
דפוס איכותי דווקא בתקופת הקורונה

מצבי משבר מצריכים מאיתנו חשיבה מחדש וחיפוש אחרי הזדמנויות!

עסקים רבים בתחום הדפוס התחילו לחשוב מה ניתן לעשות ואיפה אפשר להרחיב את הפעילות והשירותים שניתנים ללקוח בשביל שהעסק ימשיך להרוויח.

קרא עוד »