מאמרים

מאמרים בנושא דפוס

עולם הדפוס הוא עולם מרתק שלא מפסיק להתחדש בפתרונות שונים ומגוונים.
במאמרים הבאים ניתן לכם הצצה למה שקורה בענף.

אריזות ממותגות לתכשיטים גיל פרינט
אריזות ממותגות לחנויות תכשיטים

השימוש בסוגים שונים ומשונים של אריזות ממותגות לבתי עסק וארגונים הפך נפוץ ואף שגרתי ביותר בתחומי פעילות רבים במהלך השנים האחרונות. הסיבות לכך רבות ושונות, ולפחות חלקן בררות ואחידות על פני אינסוף בתי עסק, תחומים ומגזרים

דמיינו לכם, למשל, מקרה בו הייתם רוכשים טבעת ולאחר מכן מקבלים אותה בשקית פלסטיק. זאת לעומת מקרה אחר בו היא הייתה ארוזה בתוך קופסה יוקרתית ומיוחדת למראה.

קרא עוד »
גיל פרינט הפקות דפוס - הדפסת חוברות
הדפסת חוברות – איך עושים את זה ב-2022?

בשנת 2022 עולם הדפוס כבר משוכלל דיו כדי להפיק חוברות באיכות ובמהירות אך חשוב לדעת איך עושים זאת נכון.

אם אתם עומדים להדפיס חוברת, אתם כנראה כבר בקיאים בתהליכים השונים שהולכים יד ביד עם ההדפסה. אתם צריכים לברר פרטים, להכיר חומרי גלם מהם מדפיסים חוברות, להכין את החוברת לדפוס ועוד.

קרא עוד »
מחברות ממותגות גיל פרינט
מחברות ממותגות מה כל הסיפור?

בעלי עסקים רבים מקדישים בשנים האחרונות מחשבה רבה לתקציב הפרסום שלהם ופונים להפקת מוצרי פרסום לעסק שלהם ובצדק, לקוחות רבים מדווחים כבר שנים על חיבה מסוימת למותק שמפנק אותם באופן קבוע במוצרים פשוטים למשרד, כמו מחברות וקלסרים ממותגים, עם שם העסק שלעיתים הולכים עם הלקוחות שנים רבות והשימוש בהם מסייע רבות למיתוג העסק.

קרא עוד »
מחברות ממותגות - גיל פרינט
מחברות ממותגות – מי צריך את זה?

רבים מהלקוחות המחפשים מוצר פרסומי שיעניק להם חשיפה גדולה ככל האפשר, ובו בעת גם יהיו שימושיים מאוד עבור הלקוח, יבחרו במחברות ממותגות.

מחברות ממותגות הן כלי שיווקי נהדר מכמה סיבות: שטח ההדפסה והמיתוג הוא גדול מאוד.

גודלה של מחברת A5 לדוגמה הוא 15/21 וזה בהחלט גודל שלא קל לפספס כשזה מונח על שולחן וממתין לשימוש.

קרא עוד »
הדפסת עיתונים גיל פרינט
הדפסת עיתונים ומגזינים מה כל כך מסובך?

הדפסת עיתונים ומגזינים, זה נראה די פשוט…הכתבים כותבים, העורך בוחר את הכתבות והתמונות הטובות ומחליט כיצד יסודר העיתון ומה ישאר מחוץ לגיליון.

מומחי לשון שנקראים מגיהים עוברים על הכתבות ומתקנים את שגיאות הכתיב והניסוח שבהן.
עתה יושבים האנשים שעורכים את העיתון מבחינה גרפית ומעמדים את עמודי העיתון על מסך המחשב.

קרא עוד »
הדפסת חוברות - גיל פרינט
הדפסת חוברות – תתחילו לחשוב על סוג הנייר

לאחרונה ניכר כי לא מעט עסקים ואנשים פרטיים משתמשים בשירותי דפוס שונים. כיום, יש מבחר סוגי ניירות להדפסה, כמו גם טונרים ייחודיים, כך שניתן להדפיס הדפסות מסוגים שונים באיכות גבוהה. סוגי הנייר נבדלים בכמה אלמנטים: משקל, עובי, תהליכי העיבוד ורכיבי הנייר. סוג הנייר שתבחרו ישפיע על ההדפסה. מתכננים להדפיס אלמנט מסוים? כדאי להכיר את סוגי הניירות האופציונליים.

קרא עוד »
הדפסת ספרים גיל פרינט
הדפסת ספרים 3 טיפים מועילים

הדפסת ספרים הוא תהליך שקיים כבר אלפי שנים. זה היה אחד הדברים הראשונים שהאנושות הבינה איך לעשות. הטכנולוגיה השתנתה עם הזמן, אבל היסודות לא השתנו.
ההיסטוריה של הדפסת ספרים התחילה בעצם בהמצאת הכתב הנייד בסין. הסינים היו הראשונים שהמציאו סוג מטלטלין והשתמשו בו להדפסת ספרים.

קרא עוד »
פרינט איכותי - גיל פרינט
פרינט לעסקים שרוצים להתקדם

בתי הדפוס הגדולים בישראל, מציעים את שתי שיטות ההדפסה, והם מצוידים במכונות המתקדמות בעולם.

בין אם לצרכים פרטיים ובין אם לצרכים עסקיים, הדפסת מוצרי פרינט באיכות גבוהה היא בגדר חובה והיא שירות שקשה לוותר עליו.

בעידן של היום, עם המדפסות המשוכללות והטכנולוגיות המתקדמות, ניתן ליהנות מפתרונות דפוס בהתאמה מלאה ומבלי להתפשר על דבר.

קרא עוד »
הדפסת חוברות - גיל פרינט
הדפסת חוברות בתקופת הקורונה

משבר הקורונה היכה קשות במשק וחתך את ההכנסות של כלי התקשורת מפרסום במאות מיליוני שקלים.

לא מעט ענפים נפגעו במקום הרביעי בהיקף הפגיעה –תחום הפרינט.

אך הדפסת חוברות היא מוצר מבוקש גם למוסדות לימודיים ובכלל בעסקים וגם ב 2021 המשיכו וממשיכים להדפיס חוברות כל הזמן…

קרא עוד »
הדפסת פליירים - גיל פרינט
הדפסת פליירים להפצה ישירה

הדפסת פליירים, היא שיטה חסכונית ויעילה וחברות ההפצה מבצעות חלוקת עלונים בתיבות דואר, או מסירה אישית של פלייר לידיים של כל בן אדם שעובר ברחוב.

הדפסה כזאת של פליירים נעשית בדרך כלל בכמויות גדולות, החל מכמה אלפי פליירים ומעלה ועל כן הם יודפסו בדרך כלל על נייר זול, כדי להוזיל את עלות ההדפסה והפקת הפליירים.

קרא עוד »
הדפסת קטלוגים - גיל פרינט
הדפסת קטלוגים למי זה מתאים?

הדפסת קטלוגים מעוצבים מיושמת כיום בשתי שיטות דפוס עיקריות, האחת ידועה בשם דפוס אופסט והיא מיועדת לצרכי הדפסת קטלוגים בכמויות גדולות, והשנייה, שיטת הדפוס הדיגיטלי המיועדת בעיקר לצורכי הדפסת קטלוגים בכמויות קטנות ומשתנות של עשרות עד מאות יחידות.

קרא עוד »
הדפסת חוברות גיל פרינט
הדפסת חוברות עמידות במים

הדפסת חוברות היא לא דבר פשוט, זה מצריך ידע וניסיון קודם מאחר והחוברת נפרשת על פני מספר עמודים ולרוב מודפסת משני צידי הדף.

לשם הדפסה של חוברת, יש לבצע עימוד מיוחד דרכו ניתן לבצע הידוק וקיפול שיאפשר לדפדף בעמודים בסדר רציף ואחיד.

קרא עוד »
דפוס איכותי גיל פרינט
דפוס איכותי ועבודת למינציה

בשוק יש מכונות למינציה רבות ושונות. המכונות מאופיינות במס' מאפיינים כגון מידת הנייר, האם המכונה כוללת הזנה ידנית או אוטומטית, האם יש במכונה חיתוך אוטומטי, קצב המכונה, הספק המכונה ועוד…

קרא עוד »
אריזות ממותגות - גיל פרינט
אריזות ממותגות – הרבה מעבר לקופסה

באמצעות אריזות ממותגות ניתן להציג את בית העסק ונתונים שונים שברצונו להציג לציבור הרחב, למתג את המוצרים הספציפיים כמשתייכים לקו הייצור של אותו בית עסק ולהכניס לתודעתם של הצרכנים תדמית חיובית של אותו בית עסק.

כיום ניתן כאמור ליצור אריזות קרטון ממותגות בכל גודל וצורה ומסוגים שונים של קרטונים. התהליך עצמו, הן של עיצוב האריזה והן של מיתוגה, אינו אמור לקחת יותר מדי זמן ועלותו אינה גבוהה בהשוואה לתהליכים דומים בעבר.

קרא עוד »
אריזות ממותגות גיל פרינט
אריזות ממותגות – אדריכלות בדפוס

שוב מאוד להשקיע ברמת האריזה של המוצר הכולל את עיצובו, איכותו, חוזקו, צורתו ומגעו – דברים אלו פוגשים את הצרכנים בחוויה, חוויה ראשונית ופיזית משפיעה רבות על החלטתו של הצרכן הפוטנציאלי.

איך מעצבים אריזות ממותגות?

קרא עוד »
הדפסת חוברות גיל פרינט
הדפסת חוברות עם שירות VIP

הדפסת חוברות עם שירות VIP

לפני השירות יש כמובן את עניין המחיר…חשוב לדעת כמה עולה להדפיס חוברת?

חוברות רבות מודפסות במהלך כל יום לפי נושאים שונים ודרישות שונות של כל מיני לקוחות מהמגזר הפרטי ועד המגזר העסקי. הדפסת חוברות יכולה לקרות בצורה סיטונאית בכמויות גדולות מאוד או הדפסה בכמות קטנה לשימושים פרטיים בתוך חברה מסוימת ולא להפצה לציבור הרחב.

קרא עוד »
הדפסת חוברות גיל פרינט
הדפסת חוברות – כך תעשו את זה נכון

הדפסת חוברות היא לא דבר פשוט, זה מצריך ידע וניסיון קודם מאחר והחוברת נפרשת על פני מספר עמודים ולרוב מודפסת משני צידי הדף. לשם הדפסה של חוברת, יש לבצע עימוד מיוחד דרכו ניתן לבצע הידוק וקיפול שיאפשר לדפדף בעמודים בסדר רציף ואחיד.

קרא עוד »
הדפסת פוסטים 2021 גיל פרינט
הדפסת פוסטרים לכרזות

הדפסת פוסטרים והדבקתם על הלוחות או בריכוזים מסוימים, הוא שלב חשוב וקריטי בקמפיינים של פרסום רחוב, אבל הוא לחלוטין לא השלב היחיד. לצורך יצירת האימפקט הפרסומי המיטבי לעסק שלכם.

קרא עוד »
הדפסת פוסטרים 2021 גיל פרינט
הדפסת פוסטרים 2021

הדפסת פוסטרים מלווה אותנו כבר מספר עשורים והיא משמשת ככלי פרסומי מצוין אותו אפשר לתלות ברחובות על גבי לוחות מודעות, עמודים דלתות ועוד. על מנת להיעזר בצוות מקצועי אשר יסייע לכם לעצב את הפוסטר ולהדפיסו באיכות הגבוהה ביותר

קרא עוד »
הדפסת ספרים גיל פרינט
הדפסת ספרים ללא תקלות?

הדפסת ספרים מה כבר יכול להיות?לא כולם יודעים אך גם בתחום הדפסת ספרים עלולות להתרחש לא מעט תקלות כגון:עובי שדרה לא תואם למס' העמודים ועוד…רוצים לדעת עוד? המשיכו לקרוא

קרא עוד »
הדפסת ספרים - גיל פרינט
הדפסת ספרים האם זה מורכב?

הדפסת ספרים אינה פעולה של מה בכך והיא מיועדת למקצוענים בלבד, וזאת, מכיוון שהיא כוללת הרבה מאוד פרטים חשובים כגון: העימוד, הפונט, סוג הנייר ואפילו גודל הדף.

קרא עוד »
הדפסת חוברות - גיל פרינט הפקות דפוס איכותי
הדפסת חוברות ממה זה מורכב?

אמנם הדפסת חוברות זה נשמע פשוט אך מי שבקיא ברזי הדפוס יודע שיש הפקות של חוברות המצריכות ידע רב ובעיקר נסיון מקצועי בתחום הדפוס. אז פעם אחת ולתמיד ממה מורכבת הדפסת חוברת?

קרא עוד »
דפוס איכותי איך מתמחרים? - גיל פרינט
דפוס איכותי איך מתמחרים?

כשמדברים על תמחור של עבודות דפוס איכותי ומקצועי יש כמה פרמטרים שקובעים את המחיר. כמובן שאחד הפרמטרים העיקריים בקביעת המחיר הוא הכמות. ברור שהזמנת 100 אלף חוברות לא יעלו כמו 10 יחידות כשהמחיר הוא כמובן לפי יחידה.

קרא עוד »
אריזות ממותגות בטכנולוגיה מתקדמת - גיל פרינט
אריזות ממותגות בטכנולוגיה מתקדמת

למה עסקים צריכים אריזות ממותגות וקופסאות?

ובכן יש מגוון רחב של שימושים כגון: אריזות למשלוחי אוכל,אריזות למשלוחים באתרי אינטרנט / קרטונים, אריזות מתנה, מוצרים ארוזים מראש כמו בקבוק יין יוקרתי ועוד.

קרא עוד »
הדפסת חוברות לסטודנטים - גיל פרינט
הדפסת חוברות לסטודנטים

כל מי שהיה סטודנט באוניברסיטה מכיר את הצורך במגוון מוצרי דפוס. מוסדות הלימוד מזמינים מדי שנה כמות גדולה ביותר של מוצרי דפוס כגון: ספרים, חוברות, חומרי לימוד ועוד.

קרא עוד »
חברת הפקות דפוס ובית דפוס - גיל פרינט
חברת הפקות דפוס ובית דפוס הילכו יחדיו?

גם חברה ותיקה ומובילה בתחום, תמיד חושבת על מהלכים לשיפור ושדרוג השירות ללקוחות. גם לאחר שנים רבות בתחום הפקות דפוס וקשרים עם מיטב בתי הדפוס בארץ, זה לא אותו דבר כמו מיזוג עם בית דפוס איכותי הפועל כחלק מהחברה.

קרא עוד »
הדפסת חוברות גיל פרינט
הדפסת חוברות בקליק

הדפסת חוברות צריכה להיעשות תוך מחשבה רבה למן תחילה העבודה ועד להדפסה הסופית, על מנת שהחוברת תשיג את מטרתה. חוברות עסקיות צריכות להיות מעוצבות באופן שישקף את אופי החברה כמו גם את מרת החוברת.

קרא עוד »
הפקות דפוס -גיל פרינט
דפוס איכותי וציוד דפוס מתקדם

מכונת דפוס היא בעצם מכשיר מכני ליצירת לחץ בין משטח צבוע, לוח הדפסה, כנגד המדיה שעליה ברצוננו להדפיס (כמו למשל נייר, חולצה, שקית פלסטיק), פעולה זו תיצור העברה של הדמות, מהמקור, אל שטח ההדפסה על המדיה הנבחרת

קרא עוד »
הפקות דפוס -גיל פרינט
תכנון נכון של הפקות דפוס איכותי

הרבה דיו עבר במכונות הדפוס, מרגע המצאתו, בגלגולו המודרני לפני קרוב ל-600 ועד היום. דפוס הוא עולם מרתק המקפל בתוכו לא מעט ידע מקצועי. למי שאינו בקיא בתחום הוא עלול להיות מעט מבלבל. מה צריך לדעת לפני שמבצעים הפקות דפוס ?

קרא עוד »
חברת הפקות דפוס גיל פרינט
איך בוחרים חברת הפקות דפוס?

בחירת מפיק דפוס אצלו תדפיסו את מוצרי הדפוס עבור העסק שלכם חשובה מאוד. בחירה לא נכונה עלולה לגרום לכאבי ראש רבים ובזבוז זמן וכסף. על מנת לבצע הפקות דפוס איכותי, יש לבחור בחברה מקצועית ומנוסה המכירה את התחום ובעלת ניסיון רב בתחום הדפוס.

קרא עוד »
הדפסת חוברות גיל פרינט
הדפסת חוברות התאמת סוג הכריכה

בשוק קיימים מספר שיטות לכריכת חוברות. וחשוב להתאים לכל סוג חוברת את הכריכה המתאימה לה. לדוגמה: סביר מאוד שסטודנט או מרצה לא צריכים להשקיע המון כסף ומספיק להם להדפיס חוברות פשוטות יחסית בעלות כיסוי ספירלה, לעומת זאת, עסק המשדר יוקרה יידרש לחוברת קטלוג מעוצב וכרוך בסטייל יוקרתי

קרא עוד »
הדפסת חוברות גיל פרינט
הדפסת חוברות מה צריך לדעת לפני?

ניתן להדפיס חוברות במגוון שיטות ודרכים, כולל גם דרך בתי דפוס מתקדמים. לפני שמתחילים בהדפסה חשוב לבחור בחומרי גלם איכותיים כגון דיו ונייר וכדומה. איכות החומרים תשפיע באופן ישיר ואוטומטי על איכות מוצרי הדפוס ועל רמת הגימור בסוף התהליך.

קרא עוד »
גיל פרינט דפוס איכותי
דפוס איכותי במחירים מפתיעים

בישראל פועלים כיום למעלה מ-1,000 בתי דפוס, כאשר 85% מהם מוגדרים קטנים ובינוניים, שהמחזור השנתי שלהם מגיע עד חמישה מיליון שקלים. אנשים שלא בקיאים בתחום חושבים לתומם שכל בתי הדפוס יודעים לבצע את כל עבודות הדפוס, אך לא תמיד זה כך

קרא עוד »
דפוס איכותי - גיל פרינט
מושגים בתחום של הפקות דפוס

מי לא מכיר את העולם הנסתר של טיפולי רכב, מודיעים לך שצריך לשלם סכומי עתק על טיפולים של חלקי הרכב השונים ותקלות שמעולם לא שמעת. נכנסתם פעם לבית דפוס ורוב המילים היו זרות לכם? ברור! לא כולם בקיאים בעולם המושגים והז'רגון המקצועי של התחום הזה.

קרא עוד »
הדפסת חוברות גיל פרינט
הדפסת חוברות בצורה מקצועית

הדפסת חוברות בצורה מקצועית הדפסת חוברות הן אחת הדרכים החשובות ויעילות שעושים עסקים  על מנת לקדם את המוצרים או השירותים שלהם. החוברות ושאר חומרי ההדפסה בתחום הקד"מ, יכולים לשמש כמהלך

קרא עוד »
שיטות חדשניות לדפוס איכותי במיוחד
דפוס איכותי ב- 2020

דפוס איכותי ב- 2020 למרות התחזיות הקודרות באשר לעתיד הדפוס בעידן הדיגיטלי, נראה שענף הדפוס מחזיק מעמד ואף מתאים עצמו לעולם הטכנולוגי והמודרני. נכון שאפשר לשלוח כמעט כל דבר במייל

קרא עוד »
דפוס איכותי גיל פרינט
דפוס איכותי דווקא בתקופת הקורונה

מצבי משבר מצריכים מאיתנו חשיבה מחדש וחיפוש אחרי הזדמנויות!

עסקים רבים בתחום הדפוס התחילו לחשוב מה ניתן לעשות ואיפה אפשר להרחיב את הפעילות והשירותים שניתנים ללקוח בשביל שהעסק ימשיך להרוויח.

קרא עוד »