הדפסת פרוספקטים ועלונים

פרוספקטים ועלונים הינם מוצרים אידיאלים לקידום עסקי ולהעברת מסרים ללקוחות פוטנציאליים וקיימים וגם כמובן לצרכי גיוס כספים לעמותות וארגונים. שימוש נכון בהדפסת פרוספקטים ועלונים עוזר בגיוס לקוחות, בהגדלת המכירות \ תרומות ובביסוס המותג או תדמית העמותה שלך. המכנה המשותף שלהם הוא בדגש הויזואלי, עליהם להיות מושכים וברורים על מנת להיות אפקטיביים. 

איך מתכננים הדפסה של פרוספקטים ועלונים?

כל תהליך התכנון של הדפסת פרוספקטים ועלונים, צריך להתבסס על התקציב המיועד לפרויקט הספציפי.  יש להתאים את התכנון ואת העיצוב כך שיעמדו במגבלות התקציביות שיש לבעל העסק שזקוק להדפסת פליירים. סוג הנייר עליו מתבצעת הדפסת הפליירים הינו נתון לבחירה מתוך סוגי נייר שונים ובגדלים וצבעים לפי בחירת הלקוח. כמו כן הדפסת פרוספקטים ועלונים צריך להיעשות מתוך הקפדה על האיכות של המוצר ומתוך מעקב אחרי הביצוע. צוות גיל פרינט יעשו הכל על מנת שהדפסת הפרוספקטים והעלונים שתתקבל תעשה על הצד הטוב ביותר הן מבחינת עיצוב וגרפיקת המוצר, והן בתהליך הייצור שכולו נעשה בשיטות דפוס דיגטליות מהמתקדמות ביותר ועם הציוד והמכשור המשוכלל ביותר.

למה גיל פרינט ?

מוניטין‭
החל משנת ‭ ‬1999‭ ‬

צוות‭ ‬ותיק‭
ומקצועי‭ ‬

בקרת איכות
ברמה גבוהה מאד

שירותים משלימים
תחת קורת גג אחת

תודעת‭ ‬שירות‭
‬גבוהה‭ ‬

אחריות‭
‬מלאה‭ ‬

יכולת‭ ‬מימון‭
‬ותנאי‭ ‬תשלום‭ ‬נוחים‭ ‬

סדר‭
‬וארגון

מאמרים בנושא הדפסת פרוספקטים ועלונים

הדפסת חוברות - גיל פרינט הפקות דפוס איכותי
הדפסת חוברות בכמות גדולה

הדפסת חוברות בכמות גדולה לפני שאתם רצים להדפיס את החוברת הראשונה שלכם כדאי תחילה ללמוד אודות סוגי החוברות הקיימות ואיזה סוג חוברת אתם רוצים להדפיס, לבחון את

קרא עוד »
בין לקוחותינו:

תפריט נגישות

דברו אתנו בווצאפ