איך בוחרים חברת הפקות דפוס?

 עסקים רבים מדפיסים לא מעט כחלק משיווק ופרסום העסק. לעיתים הם נדרשים להפקת דפוס גדולה ומחפשים חברת הפקות דפוס מקצועית ואמינה שניתן לסמוך עליה.  חשוב לדעת כי קיימים הבדלים מהותיים בין חברות הפקות דפוס בישראל כאשר כל אחת מתמחה בשירותים שונים וברמות גימור מגוונות. אם אתם תוהים איך לבחור בית דפוס אספנו עבורכם מספר שאלות שכדאי לשאול כאשר מקבלים את הצעת המחיר הראשונית למוצרי הדפוס שלכם.

בחירת מפיק דפוס אצלו תדפיסו את מוצרי הדפוס עבור העסק שלכם חשובה מאוד. בחירה לא נכונה עלולה לגרום לכאבי ראש רבים ובזבוז זמן וכסף. על מנת לבצע הפקות דפוס איכותי,  יש לבחור בחברה מקצועית ומנוסה המכירה את התחום ובעלת ניסיון רב בתחום הדפוס.

חברת הפקות דפוס מה היא צריכה לדעת?

הבסיס של כל חברה טובה בתחום הוא : שירות מעולה עם יחס אישי ללקוח, הדפסה איכותית ומקצועית, שירותי דפוס משלימים, הקפדה מיוחדת על סדר וארגון בעבודת ההדפסה  וכמובן מחירים הוגנים ונוחים.

אך יש גם מעבר לזה:

1. כדי להציע ללקוח הצעה מותאמת אישית לפי צרכיו חשוב מאוד להכיר את הלקוח, להבין במה הוא מתעסק, מי קהל היעד שלו ומה הוא מציע ללקוחות שלו. 

2. צריך לדעת להתאים לא רק את המוצרים אלא גם את הסגנון, הצבעים וסוגי הדפוס לאופי של העסק. אין היגיון להציע דברים שהם לא מתאימים ומצד שני אין סיבה לחסוך מהם רעיונות להדפסות שיכולים להועיל להם.

3. חובה  לעבוד עם תקציב ברור וידוע מראש ולא לחרוג ממנו, על מנת לא לגרום בעיות לעסק.

חברת הפקות דפוס יודעת לבחור בצורה הטובה ביותר את בתי הדפוס הנכונים לכל משימה, לפי שיקולים מקצועיים. לחברה גדולה יש בדרך כלל מומחי דפוס בשטח המגיעים  אל בית הדפוס לצורך פיקוח על העבודה בפועל דבר החוסך ללקוח זמן וכסף.

כמובן שמומלץ ללקוח להגיע אל בית הדפוס לצורך פגישת ייעוץ בלתי מחייבת ולהתרשם מהמכונות העומדות לרשותו כי לא בכל בית דפוס ישנן מכונות משוכללות העולות בקנה אחד עם המילה האחרונה בתחום.

אהבתם? מוזמנים לשתף!

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn