דפוס איכותי ללא פשרות

הדפוס הוא תחום מרתק ומעניין שמתפתח ומתחדש כל יום. בשנים האחרונות, הטכנולוגיה התפתחה ואיתה גם מכונות הדפוס.

כיום אנו משתמשים באמצעים יעילים וחדשניים יותר וכך אנו מדפיסים באיכות גבוהה יותר ובצורה יעילה ומהירה.

אנו משתמשים בעולם דפוס בדרכים שונות כגון: הדפסת חוברות, הדפסת עלונים, הדפסת ספרים, הדפסת מעטפות ופליירים, הדפסת כרטיסי ביקור ועוד.

בעזרת הטכניקות והטכנולוגיות המודרניות, ניתן לעצב את הכתוביות והמראה של הדפוס וכך להקנות לו מראה מעניין ויפה.

בחירת מפיק דפוס אצלו תדפיסו את הדפוס שלכם חשובה מאוד. יש לבחור במפיק מקצועי ומנוסה שמכיר את התחום והתנסה בהדפסה של ספרים, חוברות ועיתונים מסוגים שונים.

אנו ממליצים לכם להדפיס את הספרים שלכם בגיל פרינט הפקות דפוס וליהנות משירות מעולה עם יחס אישי ללקוח, מהדפסה איכותית ומקצועית, משירותי משלימים, הקפדה מיוחדת על סדר וארגון בעבודת ההדפסה וממחירים הוגנים ונוחים.

גיל פרינט תבצע עבורכם את העבודה באופן קליל ויעיל ותעניק לכם תוצאות איכותיות ומרשימות.

 דפוס איכותי מכל הסוגים 

הדפסת חוברות

קיימים סוגים רבים של חוברות שמשמשות עבור מטרות וצרכים שונים. כיום, ניתן למצוא חוברות שמשמשות בתור עיתונים, ספרונים, קטלוגים למיניהם ועבודות אקדמאיות.

כאשר אתם מדפיסים חוברות עליכם להחליט על מספר החלטות חשובות ומשמעותיות

כריכת החוברת:

ראשית, עליכם להחליט מהו סוג הכריכה שבה תכרכו את החוברת. כיום קיימים סוגים ודגמים רבים של כריכות לחוברות לרבות: כריכת סיכות, כריכת ספירלה, כריכה קשה ועוד. כאשר אתם בוחרים את הכריכה שתשלים את החוברת שלכם, מומלץ להתאים אותה למספר העמודים ולאופי החוברת.

לאחר שבחרתם את הכריכה לחוברת עליכם להחליט האם אתם מעוניינים להדפיס חוברת בהדפסה צבעונית או בשחור- לבן. הדפסה צבעונית תוסיף אור לחוברת ותיצור מראה שמח וצבעוני. לעומת זאת בחוברות רשמיות יותר מומלץ לבחור בהדפסה שחור- לבן.

הדפסת ספרים

כיום, אנשים פרטיים וארגונים גדולים מדפיסים ספרים עבור צרכים ושימושים שונים. קיימים סוגים ופורמטים רבים של ספרים מודפסים לרבות: ספרי בישול, ספרי קריאה, ספרי קודש, ספרי לימוד, ספרי קומיקס ועוד. בדומה להדפסת חוברת, כאשר אתם מדפיסים ספר עליכם להחליט מספר החלטות חשובות:

סוג הכריכה:

ראשית, עליכם להחליט האם אתם מעוניינים בספר עם כריכה קשה, כריכת עור או כריכה רכה.

החלטה זו הינה החלטה חשובה מאוד שתשפיע על הרושם שהספר יוצר ועל המראה הראשוני שלו.

לאחר מכן, עליכם להחליט על פרטים טכניים רבים כגון: מספר העותקים, גודל הספר, מספר העמודים ועוד.

יש להחליט האם אתם מעוניינים בהדפסה צבעונית או הדפסת שחור- לבן. התאימו בחירה זו לאופי הספר ולרושם שאתם מעוניינים להשאיר על הקוראים.

יש לכם שאלות? הצוות שלנו ישמח לענות לכם.

אהבתם? מוזמנים לשתף!

Facebook
LinkedIn

תפריט נגישות

דברו אתנו בווצאפ