פרינט איכותי זה לא הולך ברגל

אם אתם רוצים לעשות הדפסה של ספר או מוצרי פרסום, אתם צריכים לוודא לפני הכול שאתם עושים את זה אצל מקצוענים שיוכלו לנפק לכם את התוצאות הטובות ביותר ובמחירים מצוינים כמובן. בדיוק בשל זאת אתם צריכים לבדוק היטב אצל מי אתם מחליטים לעשות פרינט.

אנו יכולים לומר לכם בוודאות שאם רק תקפידו לעשות בדיקה מעמיקה ותנסו להבין בעצם היכן אתם יכולים לקבל את השירות הטוב ביותר לעבודות דפוס, זה יאפשר לכם להיות הרבה יותר מרוצים בסופו של דבר עם רמת השירות שתקבלו, ועל כן יהיה כדאי לכם לקחת זאת לתשומת ליבכם.

תקבלו את השירות הטוב ביותר

כפי שאתם יכולים לתאר לעצמכם, אם אתם רוצים לעשות עבודות פרינט עם שירות VIP , אתם צריכים לבדוק לעומק את הניסיון של בית הדפוס, איכות השירות והמחירים שלו. זה משהו שאתם יכולים לעשות בקלות ובתוך זמן קצר, והוא פשוט יוכל לעזור לכם ללכת על בטוח עם ההחלטות שלכם במישור הזה.

ככל שתדעו לפעול בצורה יותר מקורית ולקחת את הזמן שלכם על מנת לוודא שאתם בוחרים בטובים ביותר, כך תוכלו לקבל שירות יוצא מן הכלל ופשוט לדעת שאתם לא מתפשרים באף אספקט שנוגע לשירות. זה בוודאי משהו שיהיה כדאי לכם לקחת לתשומת ליבכם בסופו של דבר ורק להקפיד לעשות את הטוב ביותר

פרינט עושים רק אצל המקצוענים

בתי דפוס מתארגנים לאיחוד עם בתי דפוס אחרים, כאשר עסקים קטנים נבלעים בתוך עסקי דפוס גדולים יותר. למעשה, בתי הדפוס הקונים בתי עסק בתחום, קונים לקוחות ולא ציוד. מגמה זו, ההולכת ומתרחבת, היא מנת חלקם של שווקי הדפוס בכל רחבי העולם.

בתי דפוס הופכים מיצרני דפוס למפיקי דפוס: אותם עסקים מתפעלים מחלקות של מכירות, עיצוב וגרפיקה, אך את עבודות ההדפסה עצמן שולחים למיקור חוץ.

ברגע שההדפסה עצמה מתבצעת ע"י גורם אחר, העסק פנוי להפעיל את מרצו ולהתמקד בשיווק ובהגדלת המכירות.

מנגד, בתי הדפוס העוסקים בהדפסה, מציגים מחירים אטרקטיביים וסל פתרונות רחב ללקוחות.

בתי דפוס הולכים ומתמקדים בהתמחויות ספציפיות.

כך למשל, בתי דפוס עמלים לשפר ולהגדיל את היקפי ההדפסה, בעוד אחרים מתמחים בהדפסות נישה באיכות גבוהה או פרמיום. בדפוס אופסט המגמות זהות. הדבר בא לידי ביטוי בריצות הדפסה רבות וקצרות יותר.

רוצים לדעת יותר על תחום הדפוס? מעוניינים לבצע עבודה בתחום הדפוס מבלי לעשות טעויות? מרגישים שאפשר לשפר את תחום הפרסום והדפוס בעסק שלכם? 

מוזמנים לפנות אל צוות גיל פרינט הפקות דפוס ולקבוע פגישת ייעוץ עם המומחים שלנו, במהלכה תוכלו לשמוע כל מה שחשוב לכם לדעת על עולם הדפוס בכלל ועל צרכי הדפוס שלכם בפרט.

אהבתם? מוזמנים לשתף!

Facebook
LinkedIn