דפוס איכותי ב- 2020

למרות התחזיות הקודרות באשר לעתיד הדפוס בעידן הדיגיטלי, נראה שענף הדפוס מחזיק מעמד ואף מתאים עצמו לעולם הטכנולוגי והמודרני.

נכון שאפשר לשלוח כמעט כל דבר במייל או בוואטסאפ ולחסוך את בזבוז הנייר, אבל את הדברים החשובים באמת – אפשר בהחלט להדפיס. 

פתרונות חדשים שנוצרו בתחום הדפוס הדיגיטלי, מספקים חיסכון בזמן ובעלויות ומאפשרים ללקוחות גישה אונליין לנראות של תהליך ההזמנה. בנוסף ניתן ליצור חנות אינטרנטית של כל המוצרים והשירותים, וכמובן גם מציעים אפשרויות תשלום מקוונות ואוטומציה של תהליך ההזמנה.  

בשורה התחתונה, קל מאוד להרוויח מהטכנולוגיה החדשה, אם רק יודעים לנצל אותה כראוי.

לשמחת כולנו, תחום הדפוס ממשיך לפרוח ולהתעדכן בטכנולוגיות חדשות אשר לא רק משפרות את איכות הדפוס, ולא משנה אם מדפיסים חוברת פלייר או ספר אלא גם מוזילות עלויות והופכות את התחום לנגיש, זמין, מהיר וידידותי הרבה יותר.

שיטות חדשניות לדפוס איכותי במיוחד

כיום ניתן להדפיס על כל חומר כמעט ולא רק על נייר כבעבר. הנה 3 דוגמאות לשיטות חדשניות שפותחו בעשור האחרון:

הדפסה תלת-ממדית – ללא ספק הדבר החם של עולם הדפוס. טכנולוגיית הדפסה זו  מאפשרת ליצור דגם בתלת-מימד על פי תוכנית ממוחשבת. לרוב, מכונות ההדפסה מייצרות את הדגמים מפולימרים שונים, שכבה אחרי שכבה, ולבסוף מתקבל דגם סופי, כפי שתוכנן בתוכנות המחשב בשימוש בחוטי פלסטיק 

דיו מולקולרי – נקרא גם דיו ננומטרי. פותח על ידי ישראלי, הדיו הייחודי הזה המיוצר בחברת Landa Corporation, הוא בגודל זעיר ממש (כמו של וירוס)  הוא מאפשר הדפסה ברזולוציה חדה ומדויקת ברמה שלא הכרנו עד היום, על גבי כל משטח.

הדפסה דיגיטלית – תחום הדפוס הדיגיטלי התפתח בצורה עצומה בשנים האחרונות הדפוס הדיגיטלי מתבצע  במהירות רבה במכונה ייחודית שבה גליל הממגנט אליו את הצבע בהתאם למקור, משם הוא עובר לבלנקט גומי ומשם למדיה המודפסת. 

חברת הפקות דפוס איכותית יודעת בדיוק איך להתאים ללקוח דפוס איכותי בשיטות טכנולוגיות מתקדמות

מומלץ להתייעץ עם מומחי דפוס לפני שמחליטים על ביצוע עבודת ההדפסה, על מנת לקבל תוצאות טובות במהירות וללא תקלות. 

אהבתם? מוזמנים לשתף!

Facebook
LinkedIn

תפריט נגישות

דברו אתנו בווצאפ