הדפסת ספרים בקלות

דווקא בעידן הטכנולוגי שלנו, ספר מודפס יכול להיות עולם ומלואו. ישנם אנשים שאוהבים להחזיק בידיהם ספר מודפס , לעלעל בו, להתחבר אליו. אם יש לכם ספר שאתם מעוניינים להדפיס ולהעניק כמתנה לחברים, אצל גיל פרינט תקבלו את כל השירות המקצועי.

הדפסת ספרים מצריכה תכנון ושאילת שאלות, מה סוג הכריכה שיתאים לספר, קשה? רכה?, כמה עמודים הספר יכיל, האם בצבע? האם בשחור לבן?, בכמה עותקים יופץ הספר, מה הפונט? מה הגודל?, כיצד ימותג הספר בכריכה, מה שמו של הספר ועוד.

כל מי שבוחר להדפיס אצל החברה המקצועית, נהנה משורה ארוכה של יתרונות. דבר ראשון, מדובר בחברה מקצועית ומנוסה עם צוות ותיק הפועלת משנת 1999, כך שיש לה ניסיון רב בהדפסת ספרים מכל הסוגים ושומרים על אחריות, ארגון וסדר. שנית, החברה מציעה שיטת תשלומים נוחה, בייחוד אם אתם מעוניינים להדפיס מספר עותקים. תוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת לכל כיס.

שלישית, ניתן לקבל מגוון רחב של שירותים משלימים כמו הדפסת חוברות או מיתוג של חוברות וספרים. ולבסוף, מדובר בשירותים איכותיים הניתנים מההתחלה ועד הסוף.

הדפסת ספרים -כל הסוגים 

שרוצים לבצע הדפסת ספרים חשוב לשים לב באיזה סוג ספר מדובר. יש לא מעט סוגים של ספרים נפרט כמה מהם: 

ספרי קודש – נעים ללמוד דברי תורה או פרשת שבוע בשבת. את ספרי הקודש ניתן להדפיס מכל הסוגים: לגברים, נשים ואף ספרים צבעוניים עם איורים לילדים. עם ספרי קודש מתאימים ונכונים אתם יכולים להנעים את השבת שלכם.

ספרי עשה זאת בעצמך – מתמחים בתחום כלשהו ורוצים שגם אחרים ילמדו לעשות את מה שאתם עושים? יש לכם טיפים שאותם אתם מעוניינים לחלוק עם הסביבה? ניתן להדפיס ספרים בנושאים שונים כמו מתכונים ובישול, טיפוח עצמי, גידול עציצים, טיפול בחיות מחמד, עיצוב פנים, איפור ועוד.

חוברות לימוד – אם אתם עוסקים בתחום ההוראה והכנתם חוברת או ספר לימוד עבור התלמידים, זה הזמן להדפיס אותו עם כל האיורים. ניתן להדפיס חוברת לימוד מסוגים שונים: חוברות לקיץ, חוברות בחשבון, אנגלית, לשון, שפה ועוד.

ספרי עמותות – אתם מקדמים רעיון אידיולוגי מסוים שנועד לשנות את העולם, ובדיוק הוצאתם על כף ספר. כעת, עליכם להדפיס אותו כדי לשווק אותו באירוע ההשקה המיוחד שלכם.

קומיקסים וספרי ילדים – ספרים מיוחדים אלה זקוקים להדפסה איכותית במיוחד, לאור העובדה שיש להם תמונות רבות. אם יש לכם ספר ילדים שחשוב לחלוק אותו עם ילדים נוספים בסביבתכם, או שאתם פשוט רוצים לקרוא סיפור לילדכם לפני השינה, כדאי להדפיס אותו.

ניתן להדפיס מגוון רחב של ספרים בנושאים מגוונים, וזה כלל לא מסובך.

גיל פרינט הפקות דפוס איכותי הופך את הדפסת הספר לנגישה עבור כל אחד

אהבתם? מוזמנים לשתף!

Facebook
LinkedIn