דפוס איכותי ב- 2023

גם בעולם שבו הכול עובר לדיגיטל יש צורך בשירותי דפוס איכותיים. לפעמים אנו מעוניינים לראות את הגרסה המודפסת של עלון או עיתון, לעבוד עליה ולהפיץ אותה. כמו כן, ישנם אנשים שאינם מתחברים לעולם הטכנולוגי, ויותר מישמחו לקבל את הגרסאות המודפסות של החומרים השונים.

בדיוק בשביל זה עלינו למצוא את חברת הדפוס האיכותית אשר תעשה לנו את הסדר ותדפיס עבורנו את כל החומרים שלהם אנו זקוקים. רק עם חברה כזו אנו יכולים להתקדם ולקבל לידינו את החומרים המודפסים והאיכותיים כפי שהם. 

מי צריך דפוס באיכות גבוהה?

אז מי באמת זקוק לשירותי הדפסה באיכות גבוהה בעולם שבו יש לנו כל כך הרבה אמצעים דיגיטליים? דפוס באיכות גבוהה נפוץ יותר ממה שחושבים, ויש אנשים שפשוט לא יכולים בלעדיו

למרות התחזיות הקודרות באשר לעתיד הדפוס בעידן הדיגיטלי, נראה שענף הדפוס מחזיק מעמד ואף מתאים עצמו לעולם הטכנולוגי והמודרני.

נכון שאפשר לשלוח כמעט כל דבר במייל או בוואטסאפ ולחסוך את בזבוז הנייר, אבל את הדברים החשובים באמת – אפשר בהחלט להדפיס. 

פתרונות חדשים שנוצרו בתחום הדפוס הדיגיטלי, מספקים חיסכון בזמן ובעלויות ומאפשרים ללקוחות גישה אונליין לנראות של תהליך ההזמנה. בנוסף ניתן ליצור חנות אינטרנטית של כל המוצרים והשירותים, וכמובן גם מציעים אפשרויות תשלום מקוונות ואוטומציה של תהליך ההזמנה.  

דפוס איכותי – זה אפשרי 

בשורה התחתונה, קל מאוד להרוויח מהטכנולוגיה החדשה, אם רק יודעים לנצל אותה כראוי.

לשמחת כולנו, תחום הדפוס ממשיך לפרוח ולהתעדכן בטכנולוגיות חדשות אשר לא רק משפרות את איכות הדפוס, ולא משנה אם מדפיסים חוברת פלייר או ספר אלא גם מוזילות עלויות והופכות את התחום לנגיש, זמין, מהיר וידידותי הרבה יותר.

כיום ניתן להדפיס על כל חומר כמעט ולא רק על נייר כבעבר.

הנה 3 דוגמאות לשיטות חדשניות שפותחו בעשור האחרון:

הדפסה תלת-ממדית – ללא ספק הדבר החם של עולם הדפוס. טכנולוגיית הדפסה זו  מאפשרת ליצור דגם בתלת-מימד על פי תוכנית ממוחשבת. לרוב, מכונות ההדפסה מייצרות את הדגמים מפולימרים שונים, שכבה אחרי שכבה, ולבסוף מתקבל דגם סופי, כפי שתוכנן בתוכנות המחשב בשימוש בחוטי פלסטיק 

דיו מולקולרי – נקרא גם דיו ננומטרי. פותח על ידי ישראלי, הדיו הייחודי הזה המיוצר בחברת Landa Corporation, הוא בגודל זעיר ממש (כמו של וירוס)  הוא מאפשר הדפסה ברזולוציה חדה ומדויקת ברמה שלא הכרנו עד היום, על גבי כל משטח.

הדפסה דיגיטלית – תחום הדפוס הדיגיטלי התפתח בצורה עצומה בשנים האחרונות הדפוס הדיגיטלי מתבצע  במהירות רבה במכונה ייחודית שבה גליל הממגנט אליו את הצבע בהתאם למקור, משם הוא עובר לבלנקט גומי ומשם למדיה המודפסת. 

חברת הפקות דפוס איכותית יודעת בדיוק איך להתאים ללקוח דפוס איכותי בשיטות טכנולוגיות מתקדמות

מומלץ להתייעץ עם מומחי גיל פרינט הפקות דפוס לפני שמחליטים על ביצוע עבודת ההדפסה, על מנת לקבל תוצאות טובות במהירות וללא תקלות. 

אהבתם? מוזמנים לשתף!

Facebook
LinkedIn

תפריט נגישות

דברו אתנו בווצאפ