הדפסת ספרים - רואים את ההבדל

לפני לא מעט שנים הפקה של ספר היתה כרוכה בהוצאות מרובות וזמן רב. כיום ישנם סוגים שונים של ספרים בסגנונות מגוונים ובהדפסה איכותית, כך שכל אחד יכול להדפיס ספר משלו בקלות ובמהירות יחסית.

הדפסת ספרים, בגדול, היא תהליך שלם של הפקת ספרים. היא כוללת מספר רב של שלבים ודורשת מיומנות דיוק גבוהה להפליא. לכן אין ספק כי הדפסת הספרים היא חלק חשוב בעסקי ההוצאה לאור. חברה העוסקת בתחום זה, כוללת לרוב התוך העשייה גם מגוון רחב של תהליכים כמו ייצור, הפצה, מכירה ושיווק. חברת הדפסת ספרים מצליחה חייבת להיות מסוגלת להתמודד עם כל ההיבטים הללו בצורה אמינה עם תקני איכות גבוהים.

בשנים האחרונות עולם הדפוס בכלל ותחום הדפסת הספרים בפרט התפתח מאוד מבחינה טכנולוגית ועיצובית. כיום, ניתן להדפיס ספרים בקלות ומהירות ולהנות מספרים איכותיים, אסתטיים ומרשימים תמורת סכום נמוך. כמעט כל אחד יכול להדפיס ספרים, בין אם אלו ספרי קודש, ספרי קריאה או ספרי ילדים. במאמר זה נפרט על הדפסת ספרים ועל דגשים חשובים שיש לשים לב אליהם.

אם אתם שוקלים הדפסה של ספר או חוברת כלשהי שכתבתם ושוקלים האם מומלץ לכם להדפיס, אז נוכל לייעץ לכם בנידון ולבחור את סוג ההדפסה. אם יש לכם ספרי קריאה וספרים המיועדים ללימודים, נוכל להמליץ על כריכה רכה, הנוחה לספרים מסוג זה. לעומת זאת, לספרים אחרים יכול להתאים כריכה קשה עבור הספרים, בהתאם לסוג הספר. התייעצו עם חברת דפוס מתאימה, כגון חברת גיל פרינט הדפסות דפוס איכותי, אודות ההדפסה המומלצת עבורכם וכן סוג הכריכה שתתאים עבור הספר שאתם רוצים להדפיס. אל תהססו על ייעוץ מקצועי כדי לקבל תשובות מקצועיות עבורכם. 

הדפסת ספרים עם כריכה או בלי?

אין בכלל שאלה! ספר חייב הכריכה השאלה היא איזה סוג כמובן.

הכריכה מהווה חלק משמעותי מהמסר והרושם שהספר מעביר. מומלץ לשים דגש מיוחד על בחירת הכריכה ולהתחשב ביתרונות ובחסרונות של כל סוג המפורטים כדלקמן:

  • כריכה קשה: ספר שמדפיסים עם כריכה קשה ישאיר רושם רציני ויוקרתי. לכריכה קשה יש יתרונות רבים לרבות: עמידות בפני רטיבות, קיפולים וקימוטים. הדפסת ספר עם כריכה קשה תעלה יותר מהדפסת סוגי כריכות אחרים אך בסוף התהליך תקבלו תוצאה איכותית ומרשימה יותר. ניתן להדביק את פנים הספר לכריכה קשה בשתי שיטות שונות: תפירת גיליונות או הדבקת גיליונות.
  • כריכה רכה: הדפסת ספר עם כריכה רכה תיצור מראה מרשים ויפה תמורת סכום נמוך. כריכה רכה תודבק לדפים על ידי דבק חם. כריכה זו מתאימה לספרי לימוד, ספרי קריאה וכדומה.
  • כריכת עור: ניתן להדפיס ספר עם כריכת עור שתיצור מראה אותנטי ומרשים. בדרך כלל תמצאו כריכות עור על ספרי קודש יחד עם השבחות ועיטורים מיוחדים.

 מחפשים שירות הדפסת ספרים? מומלץ להדפיס אותם  דרך גיל פרינט הפקות דפוס איכותי.

אהבתם? מוזמנים לשתף!

Facebook
LinkedIn

תפריט נגישות

דברו אתנו בווצאפ