אריזות ממותגות 2023

רובם המכריע של בתי העסק מיישמים את עקרונות השיווק והמיתוג גם בקרטונים והופכות אותם בעצם ל אריזות ממותגות  המשמשות אותם לאריזת המוצרים עצמם, אך באופן כללי כל אריזות הקרטון בהן נעשה שימוש על ידי בית העסק. 

אריזות אלו הן למעשה שטח פרסום לכל דבר ועניין, שיווק ומיתוג נרחב ורב ערך, וקרטונים מעוצבים וממותגים מאפשרים לבית העסק להפיק תועלת משמעותית מאלמנטים שבכל מקרה כבר נמצאים ברשותו ואינם מצריכים השקעה כספית ניכרת נוספת. בכל הנוגע לתהליך של עיצוב אריזות קרטון למטרת מיתוג העסק, מדובר בתהליך שמומלץ שיכלול כמה וכמה אנשי מקצוע שונים, מתחומי עיסוק ופעילות שונים.

עיצוב ומיתוג מחדש של אריזות הקרטון בהן עושה בית העסק שימוש הוא תהליך שחשוב לעשות בצורה מקצועית ויסודית. 

שילוב נכון בין אנשי המקצוע הרלוונטיים יבטיח כי נצטרך לבצע את התהליך פעם אחת בלבד, ונפיק ממנו את התועלת המקסימלית

השימוש באריזות ממותגות לעסק רלוונטי כמובן עבור כל סוגי העסקים והארגונים, ממש לא רק הגדולים והעשירים שביניהם, כפי שאולי היה המצב בעבר.

כיום, כל בית עסק באשר הוא, גם המתחיל והקטן ביותר, יכול ליהנות מאפשרות זו בזכות עלותה המזערית יחסית.

בנוסף לכך, גם אנשים פרטיים יכולים בהחלט להזמין כמות קטנה יחסית של אריזות קרטון ואריזות ממותגות, למשל עבור חלוקת מתנות לקרוביהם לכבוד מאורע משמח או לכבוד החג, ובפרט עבור אירועים חגיגיים פרטיים (למשל – הענקת בקבוק יין באריזה ממותגת ומעוצבת באופן ייחודי על ידי בעלי השמחה ועורכי האירוע).

העלויות והזמינות של קופסאות ממותגות כיום מנגישה אפשרות זו לכולם, והופכת אותה לרלוונטית ומתבקשת במצבים רבים.. 

יהיה ניתן להדפיס את לוגו העסק שלכם על האריזה הממותגת  ובכך לגרום לה להיות קשורה באופן הדוק למוצר שאתם מציעים. כמו כן, ישנה גמישות עצומה בכל הנוגע לעיצוב הקופסאות שייצרו עבורכם. 

בין אם תהיו מעוניינים בדגש על צבעים מסוימים, צורות או הדפס מיוחד אשר ידגיש ללקוח כי הוא בחר דווקא בעסק שלכם.

אריזות קרטון ממותגות על מה לשים לב?

בכדי לתפוס את תשומת לבו של הלקוח, הכי חשוב להתמקד בעיצוב שאתם מדפיסים על אריזות ממותגות: יש לכלול את הלוגו של החברה במקום אסטרטגי ובולט, לשים את שם המוצר במרכז, לדאוג ולשלב צבעים מתאימים ומסרים שמתאימים לקהל היעד שלכם וכמובן, לפרט ביעילות את כל המידע שאתם יכולים, בכדי לסייע ללקוח לפתח אמון במוצר שלכם.

חשוב להתאים את סגנון עיצוב האריזה לסטייל האישי של קהל היעד שלכם, שעשוי להשתנות לפי הפנייה למין, גיל או טיפוס מסוים של לקוח. אריזות שנועדו לילדים, לדוגמה, לרוב יכללו יותר צבעים וציורים לעומת אריזות שנועדו למבוגרים, בייחוד אריזות מתנה למוצרים יוקרתיים, שבדרך-כלל ישדרו יותר עידון ואיזון.

הצבעים שאתם משלבים במארזים מקרטון והאיזון ביניהם, הם קריטיים לתהליך הבחירה של הלקוח: שילוב נכון בין צבע הפונט ובין צבעי האריזה של אריזות קרטון ממותגות מבטיח כי כאשר הלקוח יבחין בהן, הוא יקלוט עיצוב נאה ונעים לעין, שיעודד אותו להסתכל יותר מקרוב.

השתדלו להקדיש מחשבה גם בסוג הפונט שאתם בוחרים: פונטים ייחודיים ימשכו את תשומת הלב של הלקוחות אף יותר.

אנו בגיל פרינט הפקות דפוס מומחים במתן פתרונות לבנייה ועיצוב של אריזות ממותגות בהתאמה אישית

אהבתם? מוזמנים לשתף!

Facebook
LinkedIn

תפריט נגישות

דברו אתנו בווצאפ